Lektori

Jazykový individuálny program taliančiny

Taliančina
0/5
8 individuálnych lekcií x 45 minút
97.00€

Ciao, vitaj vo svete biznistaliančinaonline. Volám sa Ivana som slovenka žijúca v Taliansku a pomáham ľuďom k tomu, aby komunikovali po taliansky jasne a sebavedome či už v súkromnej alebo v profesionálnej oblasti. Založila som projekt biznistaliančinaonline na základe svojich poznatkov o tomto jazyku, kulrúre a zvykoch počas môjho  dlhodobého pôsobenia v Taliansku. Mojim cieľom je poskytnúť klientom konkrétnu pomôcku a ukázať práve tú stránku tochto jazyka, ktorá je podmienená kultúrou a zvykmi a ktorá je teda neoddeliteľnou súčasťou efektívnej komunikácie v tomto jazyku. Ako funguje môj jazykový program? Môj jazykový program je časovo a obsahovo flexibilný, čo znamená, že si môžeš rozšíriť tvoje poznatky o tomto jazyku,  presne v tom smere v ktorom to potrebuješ a to kdekoľvek sa nachádzaš. účelom prvej lekcie teda bude spoločne určiť a nastaviť tvoj jazykový program vhodný práve pre teba. Všetky materiály, audionahrávky, koncepčné mapy a cvičenia dostaneš automaticky bez toho, aby si musel investovať iné peniaze. Vďakojej metòde sa naučíš komunikovať po taliansky jasne efektívne a sebavedome a budeš sa cítiť v rozhovoroch s tvojim talianskym partnerom isto a prirodzene. Ak je tvojim cieľom zefektívniť tvoju taliančinu neváhaj a objednaj si tvoju jazykovú konzultáciu online ešte dnes. Ci vediamo dall'altra parte. Ivana - Tvoj sprievodca taliančiny online.

Výučba on-line dohodnúť si lekciu
Zobraziť individuálne lekcie

Rusky jazyk

Ruština
0/5
1 hod.
10.00€

Tematický celok. Úvod Rodina. Kultúra a umenie. Šport. Bývanie. Obchod a služby. Zdravie. Cestovanie. Vzdelanie. Práca.  Vzťahy medzi ľuďmi. Človek a príroda. Veda a technika. Voľný čas. Komunikácia. Masmédia.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj Výučba osobně, on-line dohodnúť si lekciu
Zobraziť individuálne lekcie

Neviete si rady s výberom lektora?

Povedzte nám, čo Vás zaujíma, a my Vám poradíme.

Newsletter

Chcete byť v obraze?
Získajte prehľad o nových kurzoch a akciách na galoty.

Kategórie kurzov